STIGA SBH 900 AE

219,00

Gamintojas:STIGA

Aprašymas

Su naujosios 900-osios E-Power serijos akumuliatorine kuprine sodininkystės darbus galima atlikti dar našiau bei tolygiai paskirstant naudojamų įrankių svorį. Kuprinė skirta naudoti ne tik su naujosios 900-osios serijos įrankiais, bet ir su 700-osios bei 500-osios serijos įrankiais prijungus bet kurios talpos akumuliatorius. Šis ergonomiškas maitinimo šaltinis leidžia laisvai judėti sode, o besibaigiant veikimo laikui, tiesiog perjungti antrąjį akumuliatorių ir dirbti toliau. Norint maksimalios galios, rekomenduojama naudoti du 48V-7,5Ah talpos akumuliatorius. Padvigubinus galią, darbo sesijos paverčiamos į kur kas produktyvesnes ir patogesnes. Minkštas petnešas ir ergonomiškus juosmens diržus lengva prisitaikyti prie kūno, susireguliuojant juos patogiai darbinei padėčiai. Abiejose pusėse esančios maitinimo laido tvirtinimo vietos palengvina įrankio naudojimą tiek dešiniarankiams tiek kairiarankiams naudotojams. Nesvarbu, ar pasirenkama naudoti vieną ar du akumuliatorius, gaunama subalansuota energija – tai suteikia galimybę susikaupti ties atliekamu darbu. Visuomet matomas įkrovos lygis bei kontroliuojama galia. Keturi žalieji šviesos diodai rankinio įrankio intuityvios klaviatūros skydelyje rodo bet kurio naudojamo akumuliatoriaus įkrovos lygį. Taigi, kai vienas išsikrauna, tereikia tiesiog pasukti jungiklį, esantį kuprinės apačioje, nenusiimant visos kuprinės, kad pakeisti akumuliatorių. Naudojant visus rankinius 900-osios serijos įrankius, kuprinės tiesioginį maitinimo laidą reikia prijungti prie to įrankio ir pradėti darbą. O naudojant vieną iš 500-osios arba 700-osios serijos rankinių įrankių naudojamas mini simuliantas-akumuliatorius, prie jo prijungiant maitinimo laidą.

Techniniai duomenys

Įtampa: 48 V
Max. talpa: 15 Ah
Max. galia: 648 Wh
Akumuliatoriai: Li – Ion, visi naujosios E-Power sistemos (E420, E440, E450 E475) bei 500-osios sistemos (SBT520, SBT540, SBT550)
Kitos savybės: Vandeniui nepralaidi medžiaga, reguliuojami bei paminštinti diržai bei pertnešos, akumuliatoriai perjungiami specialiu jungikliu
Svoris, kg.: 3,4

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “STIGA SBH 900 AE”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *