STIGA STIG-A 5000

5.499,00

2R9106028/ST1

JAU PREKYBOJE
Gamintojas: STIGA

Liko 1

Produkto kodas: 2.203 WWW.TECHNIKASODAMS.LT Kategorijos: ,

Aprašymas

STIGA STIG-A 5000 vejapjovė – yra naujos kartos bevielis AGS technologijos robotas, sukurtas ir ištestuotas Stiga dizainerių ir inžinierių. Naujieji Stiga Stig-A robotai, kurių įdiegimui nereikalinga perimetro viela. Pažymėkite visą savo sklypą tiesiog vairuodami robotą savo mobiliojo telefono pagalba.

Dirba planuotos trajektorijos pjovimo principu (Stiga AGS). Šis robotas prižiūri veją taip pat kaip ir pjaunant vejapjove, tik nereikalauja žmogiškų jėgų einant paskui. Skirtas pjauti vejai iki 5000 m² iki 2.5 val. su pilnai įkrautu 5 Ah talpos akumuliatoriumi.

Ličio jonų akumuliatorius užtikrina tylų veikimą, pasižymi ilgaamžiškumu bei neteršia aplinkos. Tvirtas plastikinis korpusas pagamintas iš polipropileno ir 30% talko medžiagos, sugeriančios triukšmą bei vibraciją.

Kompaktiškas vos 55 cm ilgio ir lengvas Stiga Stig A pjauti gali įvairių formų soduose – lengvai manevruodamas siaurose erdvėse, apie medžius bei krūmus nepalikdamas vėžių žymių. Be to, kadangi jis yra puikiai subalansuotas, lengvai susidoroja su duobėtomis vietovėmis ir gali pakilti šlaitais net iki 50% statumo.

Stiga Stig A turi du procesorius kurie orientuojasi ir nusprendžia, kada ir kur pjauti. Robotą taip pat galima valdyti, naudojant intuityvią klaviatūrą ir Bluetooth ryšį iš savo išmaniojo telefono, naudojant STIGA.GO APP programėlę.

Robotas taip pat turi papildomai įdiegtą lietaus jutiklį, kurio pagalba gali grįžti į įkrovimo stotelę lyjant lietui arba kuomet jo baterijos pasiekia kritinį lygį, taip užtikrindamas geriausius pjovimo rezultatus.

Sumontuoti 6 besisukantys, aštrūs lyg skustuvo ašmenys, peiliukai, pjaunantys 26 cm pločiu, užtikrina vešlų ir sveiką vejos augimą. Ašmenys smulkina pjaunamą veją ir paskleidžia ją atgal į dirvą – taip sukurdami natūralią trąšą augančiai vejai.

Pjovimo aukščio padėtys reguliuojamos elektriniu būdu nuo 20 – 65 mm. STIGA Stig robotas geba prižiūrėti visą vejos plotą dirbdami vos 2 kartus per dieną. Taip paliekama daugiau laiko mėgautis sodu, bei leisti vejai sugyti po pjovimo.

Dėka kliūčių aptikimo jutiklių, susidūręs su kliūtimi, robotas sustoja ir automatiškai pakeičia judėjimo kryptį, taip neleisdamas peiliukams nieko pažeisti. Aptikęs tankesnės žolės plotą, robotas pradeda judėti spirale, sukeldamas variklio ir pjovimo peilio sūkius, kad pasiektų geriausią pjovimo rezultatą ir nesugadintų vejos.

Robotas turi įdiegtą saugumo jutiklį, kuomet pakėlus sustabdomas roboto pjovimo peilis, taip pat ir PIN kodą, skirtą apsaugai nuo vagystės. Atlikus vejos pjovimo darbą, paprasčiausiai pakėlus viršutinį dangtį galima nuplauti jį sodo žarna – dėka IPX5 elektrinių komponentų apsaugos, Stiga Stig A robotas visuomet išlaikomas švariu ir paruoštu kitam pjovimui. 

RYŠIŲ PAKETUS RASITE PASPAUDUS ANT NUORODOS ŽEMIAU:

stiga a 5000

Techniniai duomenys

Gamintojas
Darbinio ploto pajėgumas
5000 m²
Pjovimo plotis
26 cm
Pjovimo aukštis
20 – 65 mm
Pjovimo sistema
6 laisvai besisukantys peiliai
Maks. nuolydis darbinio lauko viduje
50%
Akumuliatoriaus talpa
2x 5.0 Ah
Įkrovimo sistema
Automatinė
Tipinis įkrovimo laikas
150 min
Tipinis, vieno įkrovimo, pjovimo laikas
310 min
Signalizacija
Yra
Pakėlimo daviklis
Yra
Laiko užraktas
Yra
PIN kodas
Yra
Ultragarso daviklis
Yra
Pasvirimo daviklis
Yra
Lietaus jutikliai
Yra
Greitis
0-24 m/min
GPS ryšio blokas
Yra
GPRS duomenų paketo trukmė
4200 val.
Komplektacija
Pasikrovimo stotelė, įkroviklis, instaliavimo gidas
Baterijos tipas
Ličio jonų
Svoris
13.4 kg

Gamintojas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “STIGA STIG-A 5000”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…