MULČIAVIMO PRIEDO IR PEILIŲ KOMPLEKTAS 98 CM.

99,00

Mulčiavimo priedo ir peilių komplektas 98 cm. – Stiga 299900374/0

Liko 1

Produkto kodas: 1.0040 WWW.TECHNIKASODAMS.LT Kategorijos: ,

Aprašymas

MULČIAVIMO PRIEDO IR PEILIŲ KOMPLEKTAS 98 CM. – Pjaunant mulčiavimo rėžimu, žolė susmulkinama ir išbarstoma ant žolės, taip natūraliai ją patęšiant. Komplekte pateikiami ir mulčiavimo peiliai, skirti ESTATE 2 bei 3 serijos traktoriukams.

MULČIAVIMO PRIEDO IR PEILIŲ KOMPLEKTAS 98 CM. – TINKA ŠITAM TRAKTORIUKO MODELIUI

Modernaus dizaino ir vidutinės klasės STIGA ESTATE 3398 HW traktoriukas.

Trumpai apie šį modelį

Šis STIGA ESTATE 3398 HW traktoriukas yra galingas ir manevringas pagalbininkas Jūsų sode. Šis modelis – vidutinės klasės, bet nenusileidžia aukščiausios klasės traktoriukams. Šis modelis turi 2-jų cilindrų Honda GCV 530,530cc variklį ir hidrostatinę pavarų dėžę. Taip pat rasite 98 cm pločio pjovimo deką,kurioje sumontuoti du žolės surinkimo peiliai. Elektromagnetinių pjovimo peilių paleidimas užtikrins dar sklandesnį darbą: peiliai įjungiami skydelyje esančio vieno geltono mygtuko patraukimu. Taip pat deka turi du papildomus atraminius ratukus, kurie puikiai prisitaiko prie nelygių paviršių ir  vejos pjovimas taps daug sklandesnis bei komfortiškesnis.

Funkcijos

Iš viso yra 7 reguliuojamos pozicijos pagal kurias  galite nustatyti pjovimo aukštį. Diapazonas nuo 25 iki 80 mm, todėl jūsų veja atrodys itin tvarkingai. Šio modelio vairas – patvarus ir ergonomiškas, darbo metu jis jums neslys iš rankų, vairavimas taps daug patogesnis. Vieno specialaus mygtuko dėka traktoriukas geba pjauti žolę ir važiuojant atbulomis. Dar viena patogi funkcija – pjovimo peiliai  ir variklis automatiškai išsijungia, kai vairuotojas pasikelia nuo sėdynės. Taip pat yra varomas galingu, 2-jų cilindrų Honda GCV 530,530cc varikliu su specialia antivibracijos sistema. Aukšto sukimo momentu pasižymintis variklis nustebins mažomis kuro sanaudomis.Patikima hidrostatinė transmisija, kuri – valdoma pedalu.  Didelis šio vidutinės klasės traktoriuko  privalumas yra dekoje įmontuota apiplovimo jungtis, kurios dėka galėsite lengvai ir paprastai išplauti agregato dugną po kiekvieno žolės pjovimo.

Taktoriuko privalumai

Traktoriuko žibintai „Įmontuoti energiją taupantys šviesos diodai“ – itin didelis privalumas, leidžiantis pilnavertiškai dirbti ne tik dieną, bet ir tamsiuoju paros metu.  Šitas modelis pasižymi standartiniu bamperiu, kuris puikiai atlieka apsauginę funkciją nuo nepageidaujamų smūgių. Daiktadėžė ir puodelio laikiklis – dar keletas priedų, kurie prideda šiam modeliui dar daugiau komfortiškumo, daiktadėžėje galėsite laikyti jums svarbius įrankius.Nupjauta žolė yra surenkama į 240 litrų talpos krepšį, kurį labai lengva ištuštinti. Kai krepšys prisipildo traktoriukas Jus įspėja garsiniu signalu.
Traktoriukas gali kuo puikiausiai pasitarnauti jūsų kieme ne tik vasaros, bet ir žiemos sezonu. Prie jo montuojasi sniego peilis, šluota, smėlio arba trąšų barstyklė, priekaba.todėl šie priedai traktoriuką paverčia universaliu pagalbininku sode ir sodyboje.

Rekomendacijos

Šis 299900374/0 Mulčiavimo priedo ir peilių komplektas 98 cm. Jūsų traktoriuką padarys dar universalesniu,nebereikės rūpintis žolės kompostavimu ir vejos tręšimu.

Mes jums siūlome papildomai įsigyti ir tempimo jungtį, jeigu norite montuoti šiuos papildomus priedus, kurie aprašyti šiek tiek aukščiau.
Rekomenduojame įsigyti ir alyvos 4T varikliams Stiga ESTATE 3398 HW   – Patartina naudoti tik Stiga alyva.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “MULČIAVIMO PRIEDO IR PEILIŲ KOMPLEKTAS 98 CM.”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *