IŠPARDUOTA !

SWS 600 G

899,00

219602532/S17

Darbinis plotis:                                62 – 69 cm
Šlavimo šepečio diametras:            34,5 cm
Savaeigė:                                                                      
Taip 
Pavaros: 6 į priekį ir 2 atgal

IŠPARDUOTA !

Produkto kodas: 9.004 WWW.TECHNIKASODAMS.LT Kategorijos: ,

Aprašymas

Stiga SWS 600 G benzininė šlavimo mašina – tai visais metų laikais naudojamas įrenginys, galintis išvalyti negausų sniegą, smėlį, lapus, žolės likučius nuo betoninių paviršių,asfalto,trinkelių ir kitų kietų dangų. Šlavimo mašinoje naudojamas 60 cm. pločio nailoninių šerių šepetys, nesunkiai valdomas ergonomišku, patogiu svertu, kuris reguliuoja šepetį trimis skirtingomis pozicijomis (nuo 0° iki 15° į kairę ir į dešinę). Šlavimo mašinos šepečio aukštis reguliuojamas dviem pasukamais ratukais, jį pakeliant ar nuleidžiant. Savaeigė šlavimo mašina, varoma galingu Stiga SM70, keturtakčiu, 212 cm³ benzininiu varikliu,sukuriančiu 4,4 kW galią, vienos rankos valdymo sistema ir patogi ratų aukščio reguliavimo funkcija nereikalauja pastangų dirbant.Kad greitis būtų parenkamas pagal darbo salygų sudėtingumą turi 6 pavaras į priekį ir 2 pavaras atgal, kurios lengvai perjungiamos naudojant svertą šalia rankenos. SWS 600 G šlavimo mašinoje sumontuoti specialūs 14″ dydžio ratai bei patikimos žieminės “Snow Hog” padangos, užtikrinančios sukibimą su bet kokiu paviršiumi. Norint, kad šlavimo mašina būtų dar universalesnė, galima įsigyti papildomus labai lengvai užmontuojamus priedus: sniego peilį bei šiukšlių rinktuvą (žr. UNIVERSALIŲ ŠLAVIMO ĮRENGINIŲ PRIEDAI)                                                                                       

Su šia šlavimo mašina rekomenduojame įsigyti variklinės Stiga SAE 30,o jei šlavimo  mašina Stiga SWS 600 G  bus naudojama ir šaltuoju metų laiku Stiga SAE 5w30 alyvos.Taip šlavimo mašina jums tarnaus ilgai ir be  priekaištų.Šlavimo mašina yra nepakeičiamas ūkininkų,komunalininkų ir kitų aplinkos tvarkymu ir priežiūros darbais užsiimančių pagalbininku.Su šia Stiga SWS 600 G šlavimo mašina (šluota) darbą atliksite labai greitai ir nepriekaištingai.

https://technikasodams.lt/parduotuve/prekiu-katalogas/universalus-slavimo-irenginiai/motorine-sluota-kcb25-4in1/

 

Techniniai duomenys

Variklis: Stiga SM70, 4T, 212 cm³, 4,4 kW
Darbinis plotis: 60 cm.
Užvedimo sistema: Rankinis starteris
Pavaros: Frikciniai diskai, 6 pirmyn ir 2 atbulinės eigos
Alyvos bako talpa, L.: 0,6
Kuro bako talpa, L.: 3
Savaeigė: Taip
Ratai: Snow Hog padangos, 14″ x 4.60-6
Kitos savybės: Šluotos aukščio reguliavimas, pakreipimas iki 15° į šonus, šluota sudaryta iš nailoninių šerių segmentų, diametras – 345 mm.
Svoris, kg.: 65

Gamintojas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “SWS 600 G”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…