Mus rasite:

Mus rasite:

AKUMULIATORIU - Kaip išsirinkti tinkama, savo automobilio modeliui ?

AKUMULIATORIU – Kaip išsirinkti tinkama, savo automobilio modeliui ?

„AKUMULIATORIU – Kaip išsirinkti tinkama, savo automobilio modeliui ?“ TECHNIKASODAMS.LT darbuotojai pastebi, kad kiekvieną žiemą paspaudus šaltukui į mus kreipiasi daug klientų dėl naujo akumuliatoriaus pirkimo. Į tai atsižvelgdami mes nusrpendėme padaryti atskirą straipsnį ir aprašyti akumuliatorių keitimą ir koks akumuliatorius tiks jūsų transporto priemonei.

Pas mus galite įsigyti tokius akumuliatorius, kaip RIDER,DURACELL,BLITZ,EXIDE,

Aptarkime, į ką reikalinga atkreipti dėmesį perkant naują akumuliatorių:

Pirmas patarimas: „Kaip išsirinkti tinkama akumuliatoriu savo automobilio modeliui ?“

Prieš perkant naują akumuliatorių savo automobiliui visada reikia žinoti akumuliatoriaus dydį ir išmatavimus, tai galite padaryti dvejais būdais. Pirmasis variantas pasimatave senajį akumuliatorių arba pasinaudojus automobilio modelio paieškos naršykle kurioje, Jums automatiškai parinks tinkamą automobilio akumuliatorių, pagal Jūsų automobilio modelį.Šis būdas yra žymiai patikimesnis,nes tai yra akumuliatorių gamintojo rekomendacija.

TAI GALITE PADARYTI PASPAUDĘ BŪTENT ŠĮ UŽRAŠĄ IR NUORODĄ.

Antrasis patarimas: „Kaip išsirinkti tinkama akumuliatoriu savo automobilio modeliui ?“

Kiekvienas akumuliatorius turi statinę srovę dar kitaip žinoma, kaip „CA“. Tokia statinė srovė priklauso nuo to kokiu kuru yra varomas automobilis. Mes per ilgą laiko tarpą įsitikinome, jog dyzelinių automobilių statinė srvorė „CA“ turi būti ženkliai didesnė, nei benzininių automobilių. Taip pat mes papildomai rekomenduome atsižvelgti ir į startinės srovės dydį „CCA“, tinkamą akumuliatorių jums padės išsirinkti TECHNIKASODAMS.LT darbuotojai.

Trečias patarimas: „Kaip išsirinkti tinkama akumuliatoriu savo automobilio modeliui ?“

Mes visi puikiai žinome jog akumuliatoriaus talpumas yra matuojamas ampervalandomis „Ah“. Akumuliatoriaus talpumą visada nurodo automobilio gamintojas ir jo privalomų rekomendaciju privalu laikytis. Vis dėl to jeigu nesilaikysite automobilio gamintojo rekomendacijų , gali kilti šios problemos:

– Jūsų akumuliatorius gali krautis ilgiau nei numatyta;

– pasikrauti ne pilnai;

– Gali greitai išsikrauti;

– O vienas iš svarbiausių dalykų – generatorius, negali pilnai pakrauti per didelios talpos akumuliatoriaus, nei nurodo gamintojas, todėl akumuliatoriaus tarnavimo laikas gal sutrumpėti.

PAGALBINIS UŽVEDIMAS NUO KITO AKUMULIATORIAUS
 
Naudokite tik tam specialiai skirtus laidus. Abiejų automobilių elektros sistema turi būti tos pačios įtampos. Abiejų automobilių varikliai turi būti išjungti. Vienu laidu sujunkite abiejų akumuliatorių teigiamus polius. Kito laido vieną galą prijunkite prie padedančio automobilio akumuliatoriaus neigiamo poliaus, kitą galą prijunkite prie neužsivedančio automobilio kėbulo taip, kad liestųsi su pliku metalu ir kad prijungimo vieta būtų nutolusi nuo akumuliatoriaus. Vadovaukitės automobilio užvedimo instrukcija. Bandykite užvesti automobilį ne ilgiau kaip 15 sekundžių. Atjunkite laidus atgaline tvarka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *