LAPŲ PŪSTUVAS SIURBLYS STIGA VS 100E KIT

259,00

271504198/ST1

Gamintojas: STIGA

Aprašymas

STIGA VS 100e KIT – tai naujosios 100-osios E-Power kartos akumuliatorinis pūstuvas – siurblys, išsiskiriantis kompaktiškumu, lengvumu ir tyliu veikimu. Didžiausias privalumas, jog dirbant akumuliatoriniu įrankiu, nereikia rūpintis kuro papildymu ir aplink nesipainioja maitinimo laidai, kurie apribotų judesius.

Variklio ir ventiliatoriaus padėtis oro srautą nukreipia viena tiesia kryptimi: tai reiškia, kad galėsite greitai ir lengvai išvalyti bet kokį lauko paviršių. Galima pasirinkti iš kelių skirtingų oro greičio nustatymų, priklausomai nuo paviršiaus ir apnašų lygio: mažiausias greitis – sausiems lapams išpūsti iš vejos ar takelių, didesnis greitis skirtas valyti purų sniegą, šlapius lapus ir kitoms sudėtingesnėms užduotims atlikti.

Vakuumo antgalis įmontuotu specialiu mulčiavimo peiliuku susiurbia ir susmulkina lapus į talpų 45 litrų surinkimo krepšį. Dar vienas privalumas pūstuvo vamzdžio gale yra ratukai, kurie palengvina stūmimą kuomet surinkimo krepšys pildosi. Priklausomai nuo pasirinkto greičio gali dirbti nuo 18 min. iki 23 min. su pilnai įkrautu rekomenduojamu 100-osios serijos 4.0 Ah akumuliatoriumi.

Kaip ir visi akumuliatoriniai įrankiai, turi papildomą užraktą, kuris apsaugo nuo atsititiktinio įjungimo. Puikiai subalansuota akumuliatoriaus padėtis ir svorio centras arti rankenos leidžia dirbti ilgiau nejaučiant nuovargio. Greito atlaisvinimo funkcija leidžia lengvai atjungti pūtimo antgalį nuo pūstuvo, taip sumažinant užimamą vietą kuomet įrankis nenaudojamas.

Pateikiamas su dviem 4.0 Ah akumuliatoriais bei dvigubu įkrovikliu.

Techniniai duomenys

  • Gamintojas:                    STIGA
  • Tipas:                               Akumuliatorinis
  • Baterijos įtampa:           20 V
  • Oro srauto greitis           55 m/s
  • Oro srautas vamzdyje    9.6 m³/min.
  • Komplektacija:               Su baterija ir įkrovikliu
  • Baterijos talpa:              2×4  Ah
  • Surinktuvės talpa:         45l
  • Svoris:                              3.6 kg

Gamintojas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “LAPŲ PŪSTUVAS SIURBLYS STIGA VS 100E KIT”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…