STIGA STIG-A 1500

2.999,00

2R7102028/ST1

Jau prekyboje

Rekomenduojamas pjovimo plotas iki 1500 m²
Pjaunamų zonų skaičius 10
Variklio tipas Be šepetėlių, 120W
Pjovimo aukščio reguliavimas 20 – 60 mm, elektra valdomas
Pjovimo plotis 18 cm

Liko 1

Produkto kodas: 2.201 WWW.TECHNIKASODAMS.LT Kategorijos: ,

Aprašymas

STIGA STIG-A 1500 – tai naujos kartos bevielis AGS technologijos vejapjovė robotas, sukurtas ir ištestuotas Stiga dizainerių ir inžinierių. Naujieji Stiga Stig-A robotai, kurių įdiegimui nereikalinga perimetro viela. Pažymėkite visą savo sklypą tiesiog vairuodami robotą savo mobiliojo telefono pagalba.

Dirba planuotos trajektorijos pjovimo principu (Stiga AGS). Šis robotas prižiūri veją taip pat kaip ir pjaunant vejapjove, tik nereikalauja žmogiškų jėgų einant paskui. Skirtas pjauti vejai iki 1500 m² iki 2.5 val. su pilnai įkrautu 5 Ah talpos akumuliatoriumi.

Ličio jonų akumuliatorius užtikrina tylų veikimą, pasižymi ilgaamžiškumu bei neteršia aplinkos. Tvirtas plastikinis korpusas pagamintas iš polipropileno ir 30% talko medžiagos, sugeriančios triukšmą bei vibraciją.

Kompaktiškas vos 55 cm ilgio ir lengvas Stiga Stig A pjauti gali įvairių formų soduose – lengvai manevruodamas siaurose erdvėse, apie medžius bei krūmus nepalikdamas vėžių žymių. Be to, kadangi jis yra puikiai subalansuotas, lengvai susidoroja su duobėtomis vietovėmis ir gali pakilti šlaitais iki 45% (24°) statumo.

Stiga Stig A turi dvi elektronines smegenis (maitinimo plokštė ir logikos plokštė) kurios orientuojasi ir nusprendžia, kada ir kur pjauti. Robotą taip pat galima valdyti, naudojant intuityvią klaviatūrą ir Bluetooth ryšį iš savo išmaniojo telefono, naudojant STIGA GO APP programėlę.

Robotas taip pat turi papildomai įdiegtą lietaus jutiklį, kurio pagalba gali grįžti į įkrovimo stotelę lyjant lietui arba kuomet jo baterijos pasiekia kritinį lygį, taip užtikrindamas geriausius pjovimo rezultatus.

Sumontuoti 4 besisukantys, aštrūs lyg skustuvo ašmenys, peiliukai, pjaunantys 18 cm pločiu, užtikrina vešlų ir sveiką vejos augimą. Ašmenys smulkina pjaunamą veją ir paskleidžia ją atgal į dirvą – taip sukurdami natūralią trašą augančiai vejai.

Pjovimo aukščio padėtys reguliuojamos elektriniu būdu nuo 20 – 65 mm STIGA Stig robotas geba prižiūrėti visą vejos plotą dirbdami vos 2 kartus per dieną. Taip paliekama daugiau laiko mėgautis sodu, bei leisti vejai sugyti po pjovimo.

Dėka kliūčių aptikimo jutiklių, susidūręs su kliūtimi, robotas sustoja ir automatiškai pakeičia judėjimo kryptį, taip neleisdamas peiliukams nieko pažeisti. Aptikęs tankesnės žolės plotą, robotas pradeda judėti spirale, sukeldamas variklio ir pjovimo peilio sūkius, kad pasiektų geriausią pjovimo rezultatą ir nesugadintų vejos.

Robotas turi įdiegtą saugumo jutiklį, kuomet pakėlus sustabdomas roboto pjovimo peilis, taip pat ir PIN kodą, skirtą apsaugai nuo vagystės. Atlikus vejos pjovimo darbą, paprasčiausiai pakėlus viršutinį dangtį galima nuplauti jį sodo žarna – dėka IPX5 elektrinių komponentų apsaugos, Stiga Stig A robotas visuomet išlaikomas švariu ir paruoštu kitam pjovimui.

RYŠIŲ PAKETUS RASITE PASPAUDUS ANT NUORODOS ŽEMIAU:

stiga a 15000

Techniniai duomenys

NUO 2023 METŲ PAVASARIO SEZONO

Gamintojas
Darbinio ploto pajėgumas
1500 m²
Pjovimo plotis
18 cm
Pjovimo aukštis
20 – 60 mm
Pjovimo sistema
4 laisvai besisukantys peiliai
Maks. nuolydis darbinio lauko viduje
45%
Akumuliatoriaus talpa
5,0 Ah
Įkrovimo sistema
Automatinė
Tipinis įkrovimo laikas
120 min
Tipinis, vieno įkrovimo, pjovimo laikas
180 min
Signalizacija
Yra
Pakėlimo daviklis
Yra
Laiko užraktas
Yra
PIN kodas
Yra
Ultragarso daviklis
Yra
Pasvirimo daviklis
Yra
Lietaus jutikliai
Yra
Greitis
0-22 m/min
GPS ryšio blokas
Yra
GPRS duomenų paketo trukmė
900 val.
Komplektacija
Pasikrovimo stotelė, įkroviklis, instaliavimo gidas
Baterijos tipas
Ličio jonų
Svoris
7.9 kg

Gamintojas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “STIGA STIG-A 1500”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…