IŠPARDUOTA !

Rogutės STIGA Snowracer Curve GT

140,00

Perkant traktoriukus STIGA Estate 385 M, STIGA Estate 384, STIGA Tornado 5108, STIGA ZT 5132 T šias rogutes padovanosime.

Gamintojas:STIGA
Automatiškai susitraukianti virvutė:TAIP
Vairas:Curve tipo, baltas
Korpusas:Plienas, balta spalva
Stabdžiai:TAIP, plienas
Sėdynė:JUODA, Polietenas
Slidės:JUODOS, Polietenas

IŠPARDUOTA !

Aprašymas

Rogutės su lenktomis slidėmis, paminkštintas vairas, priekinis amortizatorius,susivyniojanti virvutė ,tinka svoriui iki 90 kg

Gamintojas

Išpuoselėti ar apleisti, dideli ar maži, paprasti ar įvairiaspalviai – sodai būna įvairūs, kaip ir jų savininkai. Mes kaip sodų mylėtojai rūpinamės kiekvienu sodininku, todėl stengiamės pristatyti ir pasiūlyti geriausią, novatoriškomis technologijomis, puikia inžinerija bei šiuolaikiniu dizainu pasižyminčią techniką, padedančią prižiūrėti ir mėgautis savo sodu. Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad Jūsų sodas būtų pats gražiausias visame rajone, o laikas, praleistas jį prižiūrint, būtų malonus.

1934 kovo 6 dieną, Švedijoje, Stig Hjelmquist pasiskolinęs 4 000 švedijos kronų įkūrė įmonę „Firma fabriksprodukter”. Ši įmonė tapo pagrindu įmonei STIGA AB. Piešinyje – namas, kur viskas prasidėjo…
STIGA įmonė jau daugiau nei 80 metų siūlo bei diegia vis naujus ir inovatyvius produktus, skirtus sodams bei parkams prižiūrėti. Šiandien STIGA yra gerai žinomas vejapjovių bei plataus sodo technikos asortimento prekinis ženklas, turintis oficialius atstovus visoje Europoje ir už jos ribų.
Lietuvoje STIGA prekinį ženklą atstovaujame jau daugiau nei 25 metus. Siūlome platų sodo technikos pasirinkimą įvairiausius poreikius turintiems vartotojams bei tinkančius visiems aplinkos darbams bet kuriuo metų laiku.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Rogutės STIGA Snowracer Curve GT”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *