IŠPARDUOTA !

STIGA ST 5266 P SNIEGO VALYTUVAS

Original price was: €1.799,00.Current price is: €1.709,00.

Gamintojas                                 STIGA
Variklis                                       Stiga WS 300
Cilindro darbinis tūris                302 cm³
Variklio galingumas                   6.2 kW
Darbinis plotis                           66 cm
Transmisijos tipas                    Mechaninė
Maksimalus sniego aukštis     50 cm
Užvedimas                              Rankinis ir elektrinis
Pavarų skaičius                      6 į priekį / 2 atgal
Pūtimo tipas                           Dvipakopis
Žibintas                                  Yra
Šildomos rankenos                Taip
Kuro bako talpa                     4 L
Svoris                                     96 kg

IŠPARDUOTA !

Produkto kodas: 14.006 WWW.TECHNIKASODAMS.LT Kategorijos: ,

Aprašymas

STIGA ST 5266 P – tai tvirtas ir patikimas dviejų pakopų sniego valytuvas. Veiksmingai valo net ir šlapią ar suledėjusį sniegą iki 50 cm storio. Puikai tinka automobilių stovėjimo aikštelėms, parkų šaligatviams ar įvažiavimams valyti.

Sniego valytuvas varomas Stiga WS 300 varikliu su elektros starteriu – patogiam užvedimui net ir prie minusinės temperatūros. Tereikės tik įjungti į maitinimo lizdą ir paspausti mygtuką. Turi 8 pavaras: 6 į priekį ir 2 atgal, kurios lengvai perjungiamos svertu, esančiu šalia rankenos. Dėka greičio reguliatoriaus užtikrinamas sklandus judėjimas be sustojimo.

Valytuvas veikia dviejų pakopų principu: pirmojoje pakopoje sniegas ir ledas sugriebiami per sraigtą, susmulkinami ir išbarstomi, o antrojoje pakopoje sniegas pašalinamas per išmetimo vamzdį, todėl sniegas tolygiai paskirstomas.

Sniegas efektyviai pašalinamas kuomet sraigtas pagriebia ir išpurentą sniegą išmeta per išmetimo angą iki 12 metrų atstumu. Išmetamo sniego srautas gali būti pasirinktinai reguliuojamas elektriniu būdu nukreipėją pasukant iki 190° kampu bei pakreipiant sniego išmetimo kryptį.

Dantytas 66 cm ilgio ir 37.5 cm skersmens, tvirto plieno sraigtas leidžia efektyviai išvalyti ir visiškai pašalinti sniegą nuo įvairių paviršių jų nepažeidžiant. Tam labai pasitarnauja papildomai sumontuotos slidės, kurios reguliuoja tarpą tarp sraigto korpuso ir valomo paviršiaus.

Valdymo panelėje esančiomis svirtimis patogiai, vienos rankos principu, galima kontroliuoti judėjimo greitį bei reguliuoti išmetimo latako ir deflektoriaus kryptį. Išmetamo sniego srautas gali būti pasirinktinai reguliuojamas nukreipėją pasukant iki 190° kampu bei pakreipiant sniego išmetimo kryptį.

Sumontuoti specialūs 16″ dydžio ratai bei patikimos žieminės “Snow Hog” padangos, užtikrinančios sukibimą su bet kokiu paviršiumi. O „Easy-Turn“ technologija leidžia automatiškai atlaisvinti diferencialo užraktą, taip paversdamas sniego valytuvą ypač manevringu.

Papildomo komforto darbui suteikia šildomos rankenos bei LED žibintai, leidžiantys dirbti ir tamsiu paros metu.

Gamintojas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “STIGA ST 5266 P SNIEGO VALYTUVAS”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…